Gminna Biblioteka Publiczna

w Stryszawie

Gminna Biblioteka Publiczna w Stryszawie
Biblioteka to miejsce gdzie nowe technologie wyznaczają nowe zadania, dlatego dzięki naszej ofercie ułatwimy Ci:
  • korzystanie z komputerów bez konieczności ich kupowania,
  • bezpłatny dostęp do Internetu o szybkości 4 Mb/s,
  • możliwość skorzystania z bezprzewodowej sieci WiFi,
  • możliwość skorzystania z multimediów, pakietu Microsoft Office Word 2010
  • sposobność wykonania wydruku komputerowego, ksero.Gminna Biblioteka Publiczna w Stryszawie zaprasza na bezpłatne szkolenia komputerowe.
Szanowni Państwo,

Gminna Biblioteka Publiczna w Stryszawie jako partner włączyła się w projekt „E-mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnej możliwości podniesienia swoich umiejętności i kompetencji w korzystaniu z aplikacji internetowych, przydatnych w życiu codziennym.
Jeżeli chcą Państwo nauczyć się np. jak złożyć PIT przez Internet, robić zakupy przez Allegro, zapisać dziecko do szkoły, znaleźć najlepszą ofertę pracy, wybrać lokatę bankową, rozwijać swoje zainteresowania, komunikować się z bliskimi przez Internet, zdobywać wiedzę i wiadomości przez internet lub nauczyć się podstawowej obsługi komputera to zachęcamy do zapisania się na bezpłatne szkolenia już dziś!

Szkolenia zorganizowane będą w sali komputerowej biblioteki. Szkolić będą trenerzy lokalni, którzy przekażą Wam wiedzę w sposób prosty, zrozumiały i dostępny dla wszystkich. Szkolenia będą przeprowadzane w małych 6-u osobowych grupach. Czas trwania jednego szkolenia to 2 lub 3 godziny. Każdy uczestnik powinien skorzystać z minimum 6 godzin szkoleń i zadecydować czy chce wziąć udział z kolejnych szkoleń w kolejnych dniach i terminach, w 2 lub 3 godzinnych blokach tematycznych.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową i dostarczyć ją Gminnej Biblioteki Publicznej w Stryszawie. Ankieta dostępna jest w bibliotece, na stronie internetowej Urzędu Gminy . Swój udział w szkoleniu możesz zgłosić również pod nr telefonu 33 874 70 50.


Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Gminy Stryszawa http://stryszawa.pl/pl/article/820 lub pod nr telefonu 33 876 77 25.

Copyright: Jadwiga Mikus